Försäljning personbilar

Daniel Olsson Försäljningschef nya bilar Tel: 08-503 33 235 daniel.olsson@vwstockholm.se
Patrik Welander Försäljare Tel: 08-503 33 259 patrik.welander@vwstockholm.se
Ian Elezovic Försäljare Tel: 08-503 332 84 ian.elezovic@vwstockholm.se
Nenne Mladenovic Försäljare Tel: 08-50333280 nenne.mladenovic@vwstockholm.se
Patricia Dytlow Försäljare Tel: 08-503 331 12 patricia.dytlow@vwstockholm.se
John Sabet Försäljare Tel: 08-503 332 38 john.sabet@vwstockholm.se
Michel Richter Försäljare Tel: 08-503 334 49 michel.richter@vwstockholm.se
Eddie Johansson Account Manager Bromma Tel: 08-503 334 77 eddie.johansson@vwstockholm.se
Melanie Sundström Receptionist - Föräldraledig t.o.m 30/6-2018 Tel: 08-503 331 19 melanie.sundstrom@vwstockholm.se
Camilla Sverin Receptionist Tel: 08-503 331 19 camilla.sverin@vwstockholm.se
Fredrik Nobel Key Account Manager Tel: 08-503 33 404 fredrik.nobel@vwstockholm.se