Personbilsverkstad

Martina Wåård Servicerådgivare Tel: 08-503 33 548 martina.waard@vwstockholm.se
Marjan Firooz Servicerådgivare Tel: 08-503 33 548 marjan.firooz@vwstockholm.se
Niloofar Hamedi Servicerådgivare Tel: 08-503 33 548 niloofar.hamedi@vwstockholm.se
Zhilwan Chalak Servicerådgivare Tel: 08-503 33 548 zhilwan.chalak@vwstockholm.se
Marcus Nordberg Servicerådgivare Tel: 08-503 33 548 marcus.nordberg@vwstockholm.se
Johan Forss Servicerådgivare Telefonbokning Tel: 08-503 33 531 johan.forss@vwstockholm.se
Tobias Mårtensson Servicerådgivare Telefonbokning Tel: 08-503 33 531 tobias.martensson@vwstockholm.se
Alexander Hammoud Teamledare Tel: 08-503 33 171 alexander.hammoud@vwstockholm.se
Fredrik Kilander Teamledare Tel: 08-503 33 460 fredrik.kilander@vwstockholm.se
Carl-Henrik Gustavsson Servicechef Personbilar Tel: 08-503 33 701 carl-henrik.gustavsson@vwstockholm.se