Försäljning begagnade bilar

Henrik Strandberg Säljare Begagnat Tel: 08-503 332 46 henrik.strandberg@vwstockholm.se
Miguel Delgado Säljare Begagnat Tel: 08-503 332 89 miguel.delgado@vwstockholm.se
Jon Halef Säljare Begagnat Tel: 08-503 332 31 jon.halef@vwstockholm.se
Christofer Löfberg Säljare Begagnat Tel: 08-503 332 76 christofer.lofberg@vwstockholm.se
Patrik Klevestav Säljare Begagnat Tel: 08-503 332 53 patrik.klevestav@vwstockholm.se
Conny Franzén Försäljare Begagnat Tel: 08-503 333 41 conny.franzen@vwstockholm.se
Farid Malik Försäljningschef begagnat Tel: 08-503 337 84 farid.malik@vwstockholm.se
Oscar Lundqvist Säljare e-Mobility Tel: 08-503 33 749 oscar.lundqvist@vwstockholm.se